GS Archicad AC24 488981284

Sınır Tanımayan BIM

BIMcloud sayesinde – projenin büyüklüğüne, ofislerin konumlarına veya internet bağlantı hızına bağımlı olmadan – mimarlar arasında gerçek zamanlı, güvenli takım çalışmasının keyfini sürün. Ekibinizin büyüklüğü veya bulundukları yerlerden veya projenin karmaşıklığından bağımsız olarak, aynı ofisin içerisindeymişsiniz gibi çalışın. BIMcloud’u büyüyen proje ve ekibe göre biçimlendirin.

GS Archicad AC24 838527388

Building is a Team Sport

Aynı ofis içindeki veya Dünya’nın herhangi bir yerindeki mimar ve mühendislerle, herhangi bir boyut veya karmaşıklıktaki proje üzerinde birlikte çalışın. Kesintisiz ve şeffaf veri alışverişi yapı kalitesini arttıracak şekilde, ekip üyeleri arasında güven teşkil eder. Gerçek zamanlı mesajlar ve modeldeki revizyonlar ile ilgili kolay anlaşılır görseller, kararların daha doğru ve daha kısa zamanda alınmasını sağlar. Açık standart ve iş akışlarının kullanımı, ekip içerisindeki paydaşların kullandıkları programlardan bağımsız olarak işbirliğine katılmalarını sağlar.

GS Archicad AC24 open BIM

Açık Kaynaklı Özgür BIM

OPEN BIM tüm yazılım üreticilerini, AEC disiplinlerini (tasarımcılar, mühendisler ve yükleniciler) ve yapı sahiplerini kucaklayan, açık bir işbirliği yaklaşımıdır.

Açığız. yazılım seçimlerinden bağımsız olarak, işlerini en iyi yapanlarla çalışabilmeye açığız. Kendi alanlarında en iyi yazılımları birlikte kullanmaya, kalite güvenliğine ve erişilebilen veriye açığız.

GS Archicad AC24 Doc Picture 2

Büyük Tasarım İletişimle Başlar

Müşterilerimiz BIMx kullanarak yapı modellerini keşfetmeye bayılıyorlar. Herhangi biri kullanabilir!

Dmitriy Vasilyev, Archimatika, Ukrayna
Sosyal Medyada Paylaşın
Shopping Cart
Scroll to Top