GS Archicad AC24 Shell house Kotaro Ide Archicad Tasarım Araçları

Tasarım Serbestliği

Archicad ile, tasarımlarınız asla geometriler ile sınırlandırılmaz. Serbest form araçlarını kullanarak, tasarımlarınızı farklılaştırın. Konsept hacimsel tasarımdan, eksiksiz bir Yapı Bilgi Modeline kadar projenizin her seviyede modelini özgürce oluşturun.

GS Archicad AC24 Capture Archicad Tasarım Araçları

Herhangi Bir Detay Seviyesinde Modelleyin

Temel bir elemanla başlayın ve tasarımınız geliştikçe detaylar ekleyin. Modellemeyi bir CAD uygulamasında çizgi çizmek kadar kolaylaştıran, Duvar, Kiriş, Döşeme gibi gerçek yapı elemanlarını oluşturan araçlarla yapın.

GS Archicad AC24 1523958125.7028 Archicad Tasarım Araçları

Karmaşık Elemanları Tasarlayın

Archicad içerisinde bulunan esnek modelleme sistemlerinin avantajından yararlanın. Giydirme Cephe ve Merdiven gibi kolay kullanımlı araçlar, üretken ve keyifli bir tasarım deneyimi yaşamanızı sağlar.

GS Archicad AC24 Archicad Tasarım Araçları

Tasarım Otomasyonu

GS Archicad AC24 dRofus Screenshot 1 Archicad Tasarım Araçları

Müşterinizle Aynı Lisanı Konuşun

Archicad-dRofus Bağlantı Aracı sayesinde, müşterinizin hastane veya havalimanı gibi büyük projelerindeki bina programlarından elde edilen fonksiyonel gereksinimleri kolayca yönetin.

Tasarımlarınızı Parametrik Yapın

Aynı sizin gibi mimarlar tarafından geliştirilen yapı bilgi modellemesi yazılımı ile, tasarım yeteneğinizi özgürleştirin. Algoritmik tasarım araçları ve büyük model desteği, en iyi yaptığınız işi yapmanıza olanak tanır: üst kalite yapılar tasarlamanıza. Neredeyse modellenmesi olanaksız diyeceğiniz biçimlerin oluşturulmasında, üç benzersiz tasarım ortamından da yararlanabilirsiniz — Archicad, Grasshopper, ve Rhino! Bu çift yönlü, canlı bağlantı, Archicad’i endüstrinin önde gelen parametrik tasarım araç setleri ile, profesyonel ve kesintisiz bir iş akışı içerisinde bağlar. Dosya değişimlerine gerek duymaksızın, tasarım alternatiflerini etüt edin ve en ince detayına kadar yapı elemanlarını oluşturun.

GS Archicad AC24 table Archicad Tasarım Araçları

Kendi Objelerinizi Oluşturun

Archicad’in benzersiz Geometri Tanımlama Dili (GDL) ile, projenin gereksinimlerine adapte olacak, tamamen parametrik obje ve yapı elemanları oluşturun. İç mekan detaylarından, kentsel ölçekte elemanlara kadar, istediğiniz her objenin modelini parametrik yetenekleri olacak şekilde oluşturun. Tamamen yeni PARAM-O nod-bazlı görsel GDL arayüzü ile, tamamen özelleştirilmiş BIM elemanları oluşturun.

GS Archicad AC24 creative flow Archicad Tasarım Araçları

Tasarımınıza Odaklanın

Archicad’in uyarlanabilen ve özelleştirilebilen kullanıcı arayüzü ile, tasarımınıza odaklanın. Bir akıllı kursör, seçili eleman ve araçlar, içerik bazlı düzenleme ve giriş seçenekleri içeren bir araç seti ile, hem 2D hem de 3D model görünümlerinde tasarımınızı sürdürün. Bir CAD uygulamasından beklediğiniz terminoloji ve özelliklerle, kendinizi evinizde hissedin: tasarımınızı desteklemek için favoriler ve katmanlar; inşanın gerçek elemanlarını yansıtacak mimari elemanlar ve daha fazlası.

Shopping Cart
Scroll to Top