GS Archicad AC24 geisel library render

Üst Düzey Yapılar İnşa Edin

Archicad, BIM modelinden otomatik olarak oluşturulan analitik modellerle, mimarlar ve mühendislerin birlikte, daha kolay çalışmasını sağlar.

GS Archicad AC24 termal kopru simulasyon detayi

Enerji Verimli Tasarımlar Yapın

Enerji verimli yapılar, günümüzde her zamankinden daha önemli hale geldi. En sürdürülebilir kazanımlar, yapı tasarımının ilk aşamalarında sağlanıyor. Örneğin, biçim, doğrultu ve güneş kullanımı, bir binanın enerji performansındaki temel farkları oluşturabiliyor. Archicad içindeki EcoDesigner STAR veya Güneş Çalışması ile, en performanslı tasarımı elde etmek için, BIM modeliniz üzerinde enerji analizi çalışmaları yapabilirsiniz. Archicad – Grasshopper bağlantısı veya bir model verisi gönderimi çözümü ile, mevcut diğer çözümlerle de bağlantı kurabilirsiniz.

GS Archicad AC24

Kuralına Göre Oynayın

GS Archicad AC24 dROFUS Connection screenshot

Müşterilerinizi Memnun Edin

Archicad-dRofus bağlantısı aracı ile müşteri gereksinimlerinin karşılanmış olduğunu, doğrudan BIM modeli çerçevesinde onlara görsel olarak sunun. Departmanlar, odalar, ince işler, sistemler, mobilyalar, donatılar gibi tüm unsurları, projenin boyutu veya karmaşıklığından bağımsız olacak şekilde, tek bir bulut tabanlı platformda depolayın, planlayın ve yönetin.

GS Archicad AC24 DH Full 20 Picture1

Keşfetmek için Daha Fazla Zaman

Solibri Model Checker™, Yapı Bilgi Modelleri ve mimari ve mühendislik tasarımlarını, kalite ve kurallarla uyumluluk açısından kontrol eden bir BIM kalite güvenliği yazılımıdır. Tasarım seçeneklerini keşfetmek ve denemek için size zaman kazandırmak için, tüm tasarımınızı otomatik olarak kontrol edin.

GS Archicad AC24

Tasarım Kalitesini Arttırın

GS Archicad AC24 Design Integration Model Compare

İlk Seferde Doğru Sonuca Ulaşın

Programla beraber gelen model kontrolü özelliği ile, modelinizin güvenilirliği ve doğruluğunu arttırın. Program içerisinde bulunan çakışma algılama ve kesintisiz çift yönlü iş akışı, size zaman tasarrufu sağlarken, sahada maliyetleri düşürür.

GS Archicad AC24 CollisionDetection03

Hataları Kontrol Altında Tutun

Archicad™ – Solibri Model Checker™ Bağlantısı, çift yönlü bağlantı ile anında kalite kontrolü için Archicad’in üzerine eklenen kuvvetli bir eklentidir. En üst seviye model ve tasarım kalitesini garanti altına almak için, tutarlılık, kalite ve fiziki güvenlik ile ilgili istediğiniz kuralları tanımlayın.

Sosyal Medyada Paylaşın
Shopping Cart
Scroll to Top