Lumion 7.3 LiveSync® for Revit® Özelliğiyle Projenizi Gerçek Zamanlı Aktarın

2017 03 LUMION 7 3 1500x510 1

Revizyonlarınızı Revit® içerisinde yapın ve Lumion’da eş zamanlı olarak görün!
Lumion LiveSync®, Revit® tasarımlarınızın gerçek zamanlı, yüksek kaliteli 3D görünümlerini oluşturur. Bu Revit® eklentisi, Lumion ile canlı bağlantı sağlayarak, Revit® içerisinde yaptığınız çalışmaların Lumion içerisinde gerçek zamanlı olarak ekrana getirilmesini sağlar.
Senkron çalışma, örneğin, özellikle Revit® modelinizde sıklıkla revizyonlar yaptığınız, tasarımın ilk aşamalarında daha hızlı çalışmanızı sağlar.
Lumion 7.3, Lumion 7 kullanıcıları için ÜCRETSİZ bir yükseltmedir ve Lumion® plugin 2.0 for Revit® herkes için ÜCRETSİZDİR.

Nasıl çalışır?

Detaylı Bilgi Download LIVESYNC® Eğitim Filmleri

Lumion

Lumion®, mimarlar için tasarlanmış, kolay kullanılan, hızlı, yüksek kaliteli sonuçlar üreten bir görselleştirme yazılımıdır. Revit®, SketchUp®, ArchiCAD®, Allplan® ve pek çok diğer önde gelen mimari yazılım gibi, neredeyse tüm 3D CAD yazılım paketlerini destekler. Tam bir paket sunar. Bir CAD programı ve Lumion ile, üst kalitede görselleştirme yapmak için gerekenlere sahipsinizdir. İçeriğinde gökyüzleri, su, geniş malzeme, insan, bitki, arama ve modibla  kütüphanesi, ve pek çok özel efekt barındırır.
Lumion®’dan önce, render süreçleri zorlu süreçlerdi. Bir render’ın kurgulanması ve tamamlanması günler sürebiliyordu. Lumion® ile bunu dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bir toplantının hemen öncesinde bile son dakika revizyonları yapabilir ve görselleri saniyeler içerisinde güncelleyebilirsiniz. Lumion®’un başına oturan herkes, 15 dakika içerisinde nasıl videolar, resimler ve 360 derece panoramalar oluşturacağını kaV-Rayabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın
Shopping Cart
Scroll to Top