MÜHENDİSLİK -İLHAM KAYNAĞI

Mühendislik ve analiz yazılımında inovatif gelişmeler için daima kullanıcılarımızdan ilham alırız. 40 yılı aşkın bir süredir, mühendislerin daha hızlı ve kolay çalışabilmelerini amaçlayan, güvenilir, gelişmiş strüktürel analiz ve tasarım yazılımının geliştirilmesinde, mühendislik ofisleri ile işbirliği yapmaktayız.

Onlar ilerledikçe, biz de ilerledik. Dünyanın her tarafında, ister yerel, ister dünya çapında projelerde çalışıyor olsunlar, kullanıcılarımıza hizmet sunabilmek için yazılımımız, 14 farklı lisanda, 20 ulusal standardı destekleyerek, 50’nin üzerinde ülkede dağıtılmaktadır. Kuvvetli, adanmış ArGe ve inovasyonumuzla, mühendislik yazılımımızın her ortamda kullanılabilir ve özelleştirilebilir olması için, BIM teknolojilerindeki gelişmeleri destekliyoruz.

SCIA Engineer

Entegre 3D yapısal tasarım yazılımı: kuvvetli modelleme, ileri analiz yetenekleri, kuvvetli kod tasarımı ve akıllı raporlama.

Görüntüleyin

OPEN BIM

Açık standartlar ve iş akışlarını baz alan, yapı tasarımında, uygulamasında ve işletilmesinde işbirliği esası kullanılmasına evrensel bir yaklaşımdır.

Görüntüleyin

Bize Ulaşın