Hızla uzmanlaşın

SketchUp’ın kullanıcı dostu ve sezgisel bir 3D modelleme yazılımı olmasının bir nedeni var: fonksiyonellik adına kullanılabilirlikten fedakarlıkta bulunmuyoruz. Çizgiler ve şekiller çizerek başlayın. Yüzeyleri itip çekerek onları 3D formlara dönüştürün. Çekiştirerek, kopyalayarak, çevirerek ve boyayarak istediğiniz her şeyi oluşturun. Eğer sadece bir kaç saat içerisinde üretken olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

homepage-icon-01-100px

Bir başlangıç videosu seyredin
Başlangıç, orta seviye ve uzman video eğitimlerimizi seyrederek öğrenin.

homepage-icon-02-100px

SketchUp’ın araçları hakkında bilgi edinin
Öğrenme merkezimiz tam yüklü bir 3D modelleme ansiklopedisidir.

homepage-icon-03-100px

SketchUp forumlarında bir soru sorun
Forumlarımızda, sadece yardımcı olmak isteyen SketchUp uzmanları bulunur. Bir soru sorun ve kendiniz görün.

Modellerinizi çizimlere dönüştürün

Pek çok 3D projede, belirli bir noktada modelinizi bir çizim setine dönüştürmeye gerek duyarsınız. SketchUp Pro içerisindeki LayOut, sayfalara model görünümleri eklemenizi, çizim ölçeklerini belirlemenizi, çizgi kalınlıkları tanımlamanızı ve ölçülendirmeler ve grafikler eklemenizi sağlar. SketchUp modelinizi revize edin ve bunun otomatik olarak Layout’a yansıdığını görün. Ve zamanı geldiğinde sayfa içeriğini PDF’ler, resimler ve CAD dosyaları olarak gönderin.

sketchup-pro-icon-01-100px

Temelleri öğrenin
LayOut, SketchUp gibi görünmesi, kullanılması ve davranması için tasarlanmıştır. Yani, öğrenilmesi de kolaydır.

sketchup-pro-icon-02-100px

Bir uzmanı işbaşında seyredin
LayOut ve SketchUp Pro’nun inşa dokümantasyonunda kullanımı etkin bir süreçtir. Bir uzmanın, etkileyici ve verimli çizimleri nasıl oluşturabildiğini öğrenin.

Ne isterseniz, onun için bir 3D model bulun

Neden her şeyi en baştan modelleyesinizki? İster tasarladığınız mekan için bir sandalye isterse hayvanat bahçeniz için bir gergedan olsun, dünya’nın en büyük ücretsiz 3D model kaynağı olan SketchUp’ın 3D Warehouse’u içerisinde ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her şeyi bulabilirsiniz. Modelleri depolamak ve paylaşmak için 3D Warehouse’u kullanın. En iyi çalışmalarınızı yükleyin ve bir SketchUp efsanesi olun.

SketchUp’ınızı Size Özel Hale Getirin

Extension’lar, olmamaları durumunda çözümleri düşünmek zorunda kalacağınız tarzda sorunları çözmek üzere geliştirilen eklentilerdir. İhtiyaçlarınıza göre içerisinden seçim yapabileceğiniz yüzlercesi bulunmaktadır.

Extension Warehouse’u keşfedin

Sefaira
Enerji modelleme, bina performans analizleri, gün ışığı senaryoları: tümü siz modelleme yaparken gerçek zamanlı oluşturulur.

Profile Builder 2
Duvarlar, çitler, korkuluklar, merdivenler, yollar çizmek için parametrik profiller kullanın: neredeys hayal ettiğiniz tüm benzer unsurları hızla oluşturun.

Bize Ulaşın