SketchUp; 3B Çizimin Kolay Yolu

SketchUp Free ile tanışın: Bir Web Tarayıcıda 3D Modelleme

 

Modellemeye Başla

SketchUp Free Nedir?

SketchUp Free, 3D çizim yapmanın en kolay yoludur ve şimdi web tarayıcınızda. Çizin, döndürün, push-pull uygulayın: hayal ettiğiniz her şeyi, tasavvur ettiğiniz gibi oluşturun.

cursor-pencil

Basit, güçlüdür

SketchUp Free en basit, en kolay kullanılır ücretsiz 3D modelleme aracıdır. 3D çizmek için binlerce tuş ve açılan menüye ihtiyaç duymazsınız: çizim için alana ihtiyacınız vardır.
icon-users

Herkes için 3D

SketchUp Free oluşturduğumuz en kolay erişilir SketchUp’dır. Herhangi bir işletim sisteminde, Chromebooks ve Linux ile bu gün modellemeye başlayabilmeniz için, modern web tarayıcılarına yüklenir. Ve SketchUp Free versiyon bağımsızdır: daima en hızlı, en güncel versiyonu kullanırsınız.

Web’le destekleniyor

Aynı harika SketchUp

app.SketchUp.com adresine gidin ve modellemeye şimdi başlayın. Masa üstü versiyonumuzla aynı olan, bir tarayıcıda çalışan modelleme motorunu kullanıyorsunuz.

Bağlantılı

Çalışmanızın güncel kalması ve ihtiyaç duyduğunuz anda erişebilmeniz için Trimble Connect’i modellerinizi çevrim içi barındırması amacıyla kullanın. Projeleriniz otomatik olarak kaydedilir ve bilgisayarınız çökse dahi SketchUp Free’yi yeniden çalıştırdığınızda, çalışmanızın son hali oradadır.

Paylaşım & İşbirliğine Hazır

Trimble Connect, SketchUp’a paylaşım ve işbirliğini getirmektedir. Bir modeli görmek veya düzenlemek için insanları davet edin. Yorumları yanıtlayın; görevler oluşturun ve atayın. Daima modelinizin en güncel hali ile çalışın ve kolayca revizyon geçmişini takip edin.

Bize Ulaşın