Archicad, 2020 Architizer A+Awards Popüler Seçim Kazananı Oldu

AC23 Architizer Awards 1200x628 1

GRAPHISOFT’un geliştirdiği ödüllü Yapı Bilgi Modellemesi yazılımı olan Archicad, 2020 Architizer A+Awards yarışmasında Yazılım ve Dijital Araçlar kategorisinde Popüler Seçim birincisi seçildi. Yarışmanın kazanını 100’den fazla ülkeden katılan 400.000 kişinin oylarıyla belirlendi.  

AAwards 300x28 1

Archicad’in güçlü araçları ve kullanıcı dostu arayüzü onun piyasadaki en verimli ve sezgisel BIM yazılımı olmasını sağladı. Algoritmik tasarım iş akışları, büyük modellerle çalışabilme imkanı, yüksek seviyede otomatikleşmiş dokümantasyon, tek tıklamayla yayınlanan projeler, gerçekçi renderlar ve sınıfındaki en iyi analiz aracı olan Archicad, kullanıcılarının yaptıkları en iyi şeye odaklanmasını sağlıyor; iyi mimari oluşturmak.  

Archicad mimarlar için inanılmaz bir araç. Archicad bizi akıcı ve doğal bir şekilde tasarlamaya olabildiğince yaklaştırdı. Gerçekten tutkulu olduğumuz şeylere odaklanmamızı mümkün kıldı ve eskiden olduğu gibi kabul ettiğimiz birçok sıradan görevi arka plana attı

Rhode Partners’ın kurucusu Brett Rhode

Bu onurlu ödülü kazanmanın heyecanını yaşıyoruz. Architizer okuyucularının her sürümde Archicad’i geliştirmeye yönelik çalışmalarımıza değer verdiğini bilmek bu ödülü daha anlamlı kılıyor.

Bu yarışmadan sonra çok daha yetenekli ve gelişmiş bir araç olan Archicad 24’ü yayınladık. Bir göz atın!’

GRAPHISOFT’ta Ürün Başarısından Sorumlu Başkan Yardımcısı Akos Prefemer

Architizer A+Awards Hakkında

Mimari ve yapı ürünleri için dünyanın lider platformu olan Architizer, mimariyi daha demokratik kılmak için kuruldu. Ve 8. uılında gelinen noktada A+Awards ile sektörün en büyük uluslararası yarışması haline gelmiştir ve dünyanın her yerinden en iyi mimariyi, mekanları ve ürünleri ödüllendirmektedir.  

2020’nin Kazananlarını Görüntüleyin

Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top