Adnan Kazmaoğlu Mimarlık Araştırma Merkezi — Onur DAYIOĞLU

REF Onur Dayioglu 1200x628 1

Archicad programı yaklaşık 30 senedir ofisimiz için 3 boyutlu tasarımın önemli bir aracı olmuştur. Hem ara yüzü hem de yerine getirdiği işlevsel bütünlük ile sektörün diğer programlarından ayrıştığını düşündüğümüz ARCHICAD, bilgisayar destekli tasarımda, başka herhangi bir programa gerek kalmadan, dijital sunum ve mimari proje dokümantasyonlarının rafine bir şekilde oluşturulması anlamında, hedeflerimizi yerine getirmemizi sağlamaktadır.

Disiplinler arası diyalogun ve dosya transferinin sorunsuz sağlandığı OPENBIM mantığını ön plana çıkaran ARCHICAD, aynı zamanda BIM mantığının her geçen gün sektörde yerini almaya başlaması noktasında da, programı kullanan ofislere, kolay anlaşılır ve öğrenilir arayüzü ve sistematik yapısı sayesinde, bu sürece hızlı bir geçiş vaad edebilecek nitelikler taşımaktadır.

BIMSOFT ekibinin program kullanıcılarına sağladığı destek ve çözüm hizmeti ile beraber, Adnan Kazmaoğlu Mimarlık Araştırma Merkezi olarak, programın verdiği imkanları bu değişim sürecinde kullanmaktan memnuniyet duymaktayız.

Onur DAYIOĞLU
Proje Koordinatörü – Adnan Kazmaoğlu Mimarlık Araştırma Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top