Archicad 26 ile Odaklanın ve Daha Fazlasını Tasarlayın

AC26 1dvm group szervita square 3 scaled 1

Archicad 26
Odaklanın ve Daha Fazlasını Tasarlayın

Archicad logo

Odaklanın ve Daha Fazlasını Tasarlayın

Otomatize edilmiş tasarım, dokümantasyon ve işbirliği iş akışlarında yapılan güçlü iyileştirmeler ve kullanıma hazır profesyonel görselleştirme çözümleri ile Archicad 26, en iyi yaptığınız şeye odaklanmanızı sağlar: harika yapılar tasarlamak. 

AC26 CharkesPerkins 02 Photo Demas Rusli 1

TASARLAYIN

Proje yönetimine daha az, tasarıma daha fazla zaman ayırın — Archicad 26, projelerin boyutu ve karmaşıklığı artmaya devam ederken bile ekibinizin organize çalışmasına ve dosyaların düzenli hale gelmesine yardımcı olur. 

Geliştirilmiş Nitelik Yönetimi 

Büyük ve karmaşık projelerde bile tasarımınıza odaklanırken zamandan tasarruf edin ve hata riskini azaltın. Yapılandırılmış bir hiyerarşi aracılığıyla niteliklerin daha kolay ve daha sezgisel navigasyonu ve yönetimi. 

Projede Daha Hızlı Gezinme 

Artık navigatörde uzun uzun çizim aramak yok! Bir proje içinde daha hızlı gezinme için yeni “Navigatör Arama” ile belirli öğeleri hızlı ve kolay bir şekilde bulun. 

AC26 01 Navigator Search 1

Gelişmiş Yüzey Etkin Kılmalar 

Açıklıkların yüzeyleri üzerinde daha fazla kontrol ve gelişmiş Grafik Geçersiz Kılma seçenekleri sayesinde daha az geçici çözümle açıklıkların daha hızlı modellenmesi ve belgelenmesi. 

AC26 06 Openning

Library Part Maker ile Akıllı Obje Oluşturma 

Komut dosyası oluşturmadan kendi parametrik obje kütüphanenizi geliştirin! Grafik düzenleme yöntemleriyle kapıları, pencereleri ve diğer parametrik objeleri kolayca oluşturun. Library Part Maker aracı, obje oluşturmayı çok kolaylaştırır. (Yalnızca Graphisoft Forward ve SSA aboneleri için geçerlidir.)

Özelleştirilmiş Mutfak Dolapları 

İlk olarak Archicad 25 ile tanıtılan, şimdi yerel ve ofis standartlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılarken mutfak dolabının görünümünü ve stilini hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz – üstelik manuel çözümler olmadan. 

AC26 16 Kitchen Cabinets

Geliştirilmiş 2D Düzenleme 

Kullanıcı geri bildirimlerine dayalı olarak, Archicad 26’daki verimli ve kullanıcı dostu 2D düzenleme geliştirmesi, dairelerin ve elipslerin Radyal Çekiştirme ve kopyalama seçeneği kullanılırken zaman kazandırır ve tutarlılığın korunmasına yardımcı olur. 

AC26 08 Radial Stretch2
AC26 TSG 01 1

GÖRSELLEŞTİRİN

Daha hızlı müşteri onay süreçleri — Kullanıma hazır profesyonel çözümler, modern yüzeyler ve mobilyalar ve güçlü BIMx web ve masaüstü görüntüleyici güncellemeleri sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde çarpıcı görselleştirmeler oluşturun. 

Yeni Profesyonel Yüzey Dokuları 

İlgi çekici, modern görselleştirmeler, Ek Yüzey Kataloğuna eklenen yeni içerikler sayesinde proje sunumlarınızı daha etkileyici hale getirir. (Yalnızca Graphisoft Forward ve SSA aboneleri için geçerlidir.)

AC26 10 Surface Catalog 3

Optimize Edilmiş Archicad Dışa Aktarma ve Gelişmiş BIMx Web ve Masaüstü Görüntüleyicileri

Archicad 26, dosya boyutunu ve dışa aktarma süresini optimize etmek için daha basit, daha bilgilendirici bir Yayıncı iş akışı ve doku boyutu üzerinde daha kolay kontrol ile güçlü 3D model dışa aktarma özelliğini sunar. Ek olarak, BIMx Web Görüntüleyici ve BIMx Masaüstü Görüntüleyici, 3D modelde proje yönlendirmesini ve Kamera Görüntü Konisini yansıtan, anında oluşturma ile yeni, daha gerçekçi bir görselleştirmeye sahiptir.  

AC26 WolfPointEast 01

BİRLİKTE ÇALIŞIN

Archicad 26, mimarlar ve inşaat mühendisleri arasında daha hızlı, daha sorunsuz birlikte çalışabilirlik için gelişmiş yapısal analitik model iş akışları ve kolay kullanım geliştirmeleri sunar. 

Strüktür İş Akışı 

İnşaat mühendisleri ve mimarlar arasındaki işbirliği, günümüz standartlarına göre olağanüstü bir hızla geliştirilmekte olan bina projelerinin başarısı için kritik hale geldi. Graphisoft, kullanılan yazılım çözümlerinden bağımsız olarak inşaat mühendislerinin ve mimarların sorunsuz bir şekilde bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlar. 

Otomatik Canlı Yük Oluşturma 

Archicad 26’da mimarlar ve inşaat mühendisleri arasında daha hızlı, otomatze edilmiş birlikte çalışabilirlik, zamandan tasarruf sağlar ve modeldeki ayrıntılı bilgilere erişimi artırır.  

AC26 02 Live Loads 1

FRILO’ya Daha Hızlı Dışa Aktarım

Yeni Archicad -FRILO tek tıklamayla doğrudan dışa aktarma özelliğiyle çalışırken zamandan tasarruf edin. 

AC26 19 FRILO Export 1

SAF Çevirmen Geliştirmeleri 

Tek tuşa basarak Archicad ve Yapısal Analiz uygulamaları arasında daha sorunsuz, daha hızlı bilgi alışverişi ile, mimarların ve inşaat mühendislerinin senkronize çalışması sağlanır. 

AC26 05 SAF Translator 1

Çok Segmentli Kolonlar ve Kirişler için Destek 

Karmaşık segmentleri daha iyi tanımlayan çok profilli analitik öğelerle daha doğru Yapısal Analiz hesaplamaları elde edin.  

AC26 03 Multi Segment Beams 1

BIMcloud Geliştirmeleri 

BIMcloud için hiçbir proje çok büyük değil, şimdi 100K + dosyaya kadar artırılmış dosya kapasitesi. Güvenlikteki iyileştirmeler ve dosya sürümü geçmişi üzerinde kontrol, BIMcloud’u en iyi proje ekibi işbirliği aracınız haline getiriyor.  

AC26 20 BIMcloud Enhancement 1

Doğru Bina Enerji Değerlendirmeleri 

Archicad 26’da Yeni — Doğru bina yaşam döngüsü analizi ve sürdürülebilirlik raporları için güvenilir, kullanıma hazır enerji ve CO2 yapı malzemesi verilerini alın. (Şu anda Archicad 26’nın belirli yerelleştirilmiş sürümleri için kullanılabilir.)

AC26 11 Building Energy Evaluation 2
AC26 22021 08 szervita 15

BELGELEYİN

Archicad 26, dokümantasyon iş akışındaki güçlü geliştirmeler sayesinde daha az manuel çözümle daha hızlı, daha doğru dokümantasyon sunar. 

Master Pafta için Yeni Otomatik Metin 

Otomatize paftalardaki yeni otomatik metinler sayesinde daha hızlı, daha doğru dokümantasyon ile zamandan tasarruf edin ve hataları azaltın. 

AC26

Grafik Etkin Kılma Geliştirmeleri 

Hızlı bir şekilde Grafik Etkin Kılma kombinasyonları oluşturun — Archicad 26, gereksiz aramalar yapmadan aynı anda birden çok kuralı bulmayı ve eklemeyi kolaylaştırır. 

AC26 15 Graphic Override Setup

Plan Kotu Güncellemeleri 

Başka bir zaman tasarrufu — Modelde zaten mevcut olan bilgileri farklı değerlerle kullandığınızda dokümantasyon hızlı ve kolaydır. 

AC26 07 Level Dimension

PDF İçe Aktarma Geliştirmeleri 

Tekrarlanan görevlere daha az zaman harcayarak zamandan tasarruf edin — Tek bir tıklamayla bir PDF’den birden çok sayfayı içe aktarın. 

AC26 13 Selective PDF Page Import

Archicad 26’yı İndirin

VersiyonYayın TarihiMac OSWindows
Archicad 26 INT07.14.2022İNDİRİN (2.94 GB)İNDİRİN (2.78 GB)
Archicad 26 TRYakında

Lütfen dosya uyumluluğuyla ilgili önemli bilgileri okuyun.

Archicad Lisans Güncellemesi 

Lisanslarınızı en son sürüme güncelleyin. Sahip olduğunuz lisans türüne göre farklı seçenekler vardır: Fiziksel Lisans Anahtarı veya Sanal Lisans Anahtarı. 

Fiziksel Lisans Anahtarları 

Tek Kullanıcı Lisansı 

Fiziksel lisans anahtarı’nı bilgisayarınıza bağlayın, Archicad’i başlatın ve Fiziksel lisans anahtarı’nı güncelleyin.

Daha Fazla Bilgi Alın

Network Lisansı 

Ödünç alınan tüm lisansları iade edin ve fiziksel lisans anahtarını License Manager Tool (LMT) ile güncelleyin.

Daha Fazla Bilgi Alın

Sanal Lisans Anahtarları 

Tek Kullanıcı Lisansı

Archicad başladığında, sanal lisans anahtarınız için mevcut bir güncelleme konusunda sizi uyarır. Sanal lisans anahtarınızı güncellemek için iletişim kutusunu kullanın.

Daha Fazla Bilgi Alın

Network Lisansı 

Ödünç alınan tüm lisansları iade edin ve License Manager Tool (LMT) ile güncelleyin.

Daha Fazla Bilgi Alın

Archicad Kurulumu

Archicad’i kurmak için iki seçenek vardır: her bilgisayara ayrı ayrı kurun (Standart Kurulum) veya birden fazla bilgisayara kurmak için özelleştirilmiş Ağ Kurulum işlemini kullanın. 

Standart Kurulum 

Archicad’i bilgisayarınıza bağımsız olarak kurun.

Network Kurulumu 

Archicad’i ağdaki bir kaç bilgisayara kurun.

Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top