Building Together 2021 AEC Konferansı

2021 09 14 Building Together 1200x630 1

Graphisoft Building Together 2021, günümüzde mimarların ve mühendislerin karşılaştığı en zorlu sorunları ele alan ücretsiz bir online konferanstır. Küresel AEC topluluğunu bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz.

Üç günlük dijital etkinliğimiz Building Together, mimarlar ve mühendisler için en zorlu ve önemli konulara ilişkin bilgiler sunacak. Özenle seçilmiş bir program aracılığıyla, konferans, sürdürülebilirlikten şehir planlamasına kadar, entegre tasarımdan simgesel yapıların korunmasına kadar sektördeki kritik temaları sergileyecek.

Dünyanın dört bir yanından 30’dan fazla önde gelen mimar, AEC endüstri uzmanı ve Archicad uzmanı kullanıcılar, ağ oluşturma ve ustalık görüşmeleriyle dolu üç muhteşem gün için bir araya gelecek.

huw roberts

Huw Roberts

CEO

GRAPHISOFT

adam kurdahl

Adam Kurdahl

Architect and Founding Partner

SPOL Architect

catherine loke

Catherine Loke

Partner

Lander Loke Architects

daniel toledo

Daniel Toledo

Partner and CEO

Königsberger Vannucchi Arquitetura

kirill pernatkin

Kirill Pernatkin

Founder

DUTCH Architectural Studio

paolo mazzoleni

Paolo Mazzoleni

Founding Partner

BEMaa

philip allsopp

Phil Allsopp

Senior Sustainability Scientist

Arizona State University, Tempe

PHOTO SumayaDabbagh UAE

Sumaya Dabbagh

Principal

Dabbagh Architects

Tüm Konuşmacıları Görüntüleyin

  • 14 Eylül Salı — Bize katılın ve Graphisoft’un gelecek vizyonu, çeşitlilik ve sosyal sorumluluk, şehirlerin geleceği ve mimarlıkta eğitim konularına odaklanan sunumlarımızı dinleyin.
  • 15 Eylül Çarşamba — Sektörün önde gelen uzmanları, mimarların değişen rolünü tartışacak ve entegre tasarım, bina yaşam döngüsü yönetimi ve kültürel mirasın korunması gibi konuları ele alacak.
  • 16 Eylül Perşembe — AEC endüstrisini şekillendiren yeni teknolojiler hakkında bilgi edinin, algoritmik tasarımın en iyi uygulamalarını görüntüleyin ve konferansımızın son gününde sürdürülebilirlik tartışmasını izleyin.
Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top