#EvdeÇizin: SketchUp’ta Kendinizi Geliştirmeniz İçin 10 Kaynak

2020 SketchUp EvdeCizin 10 Kaynak Blog 1200x628 1

SketchUp topluluğu olarak Covid-19’dan etkilenen herkese çok geçmiş olsun diyoruz. Hepimiz güvende olmak için içinde bulunduğumuz durumlarla alakalı bir takım değişiklikler yapmak zorunda kaldık, ve tabi ki evden çalışma sürecine adapte olma konusunda da işte sizin için buradayız. Evden çalışma sürecinde faydalanabileceğiniz 10 adet öğrenme kaynağını da sizler için derledik. #EvdeÇiz #OrbitFromHome

01 Orbit from home blog

Sosyal mesafe için ayırdığımız vakitleri kendimizi geliştirecek bir fırsata dönüştürmek için 10 bağlantıyı sizlerle paylaşıyoruz:

  1. SketchUp’ın temellerini buraya tıklayarak kolayca öğrenebilirsiniz.  
  2. Ben zaten SketchUp kullanıyorum diyorsanız canlı yayınlarda anlattığımız özel konular tam size göre olabilir! 
  3. Kullanıcılarımızdan Erginoğlu Çalışlar’ın büyük ve detaylı projeleri nasıl yönettikleri hakkında bilgi almak için SketchUp Gününde gerçekleştirdikleri sunumu izleyin. 
  4. Evden çalışma sürecinde kendinize daha fazlasını katmak için her hafta paylaştığımız eklentileri keşfedip yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. 💪 
  5. SketchUp çok geniş kullanım yelpazesi olan bir programdır, Geocamper’ın caravan tasarımına nasıl yardımcı olduğunu izleyebilirsiniz. 
  6. Yeni bir iş akışına geçiş yapmak ister misiniz? O zaman SketchUp Ecosystem’i anlattığımız videoyu izlemelisiniz! 
  7. SketchUp abonelik sisteminin bir müdavimi olarak, zamanınızı LayOut öğrenmek için kullanabilir, modellerinizi Trimble Connect ile paylaşabilir, mobil cihazınızdan sevdiklerinize göstermek için de SketchUp Viewer’ı inceleyebilirsiniz! 
  8. Eklentileri yükleme konusunda destek mi lazım? Hemen nasıl yükleneceğini öğrenebilirsiniz… 
  9. Evden çalışırken merak ettiğiniz konular olursa veya zorlandığınız noktalar, Teknik destek için formu doldurmayı unutmayın.  
  10. *BONUS!* Önümüzdeki birkaç hafta boyunca yapacağınız çalışmaları #Evdeciz #OrbitFromHome etiketleri ile paylaşarak sosyal medya üzerinde yayınlanma şansını yakalayın! 

Her ne kadar boş zamanınızı SketchUp’ta daha yetkin ve verimli olmak için kullanıp kendinize çok fazla yeni bilgi katmak için değerlendiriyor olsanız da, umut ediyoruz ki sağlıklı kalıyor ve kendinize & sevdiklerinize dikkat ediyorsunuzdur.

fga evdekal
Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top