Lumion 10.5 Yayınlandı! Yeniliklerini Keşfedin

lumion 10 5 yayinlandi 1200x628 1

İç mekanı dış mekanlara bağlamak ve yaşamı mimari tasarımınızı çevreleyen dış mekanlarla tamamlamak. Bugün erişilebilir olan Lumion 10.5’te bulunan 67 yeni nesne ile dış mekanların güzelliğini artırın.

Lumion 10.5 ile, bahçeler, arka bahçeler, peyzaj tasarımları ve diğer dış mekanlar için 67 yeni yüksek kaliteli model ile mimari tasarımınızı çevreleyen “harika dış mekan” ın güzelliğini yükseltmek daha da kolay. Yeni saksı bitkileri, hasır sepetler ve duvar fenerleri ile alçak bir oturma alanı için tasarımınız, ateşin etrafında sıcak, yıldızlı akşamlar için rahat bir mekana hayat verir. Müşterileri yeni masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalarla güneşli bir bahçe pikniği atmosferine taşıyın. İç mekandan dış mekana kesintisiz bir akış yaratın ve tasarımınızın tüm dış mekanlarını davetkar, rahat ve lüks hissedin.

Interior to
Bu Lumion 10.5 renderında, içerik kütüphanesindeki yüksek kaliteli modeller ve diğer öğeler, arka bahçe ortamına sıcak ve davetkar olan canlı bir his veriyor.

Lumion 10.5’teki yeni yüksek kaliteli modeller şunları içerir;

  • 16 dikim saksısı 
  • 10 kahve ve bahçe masası 
  • 7 sandalye ve şezlong 
  • 6 bahçe bankı 
  • 4 hasır sepet 
  • 3 bahçe lambası 
  • ve daha fazlası… 

Lumion’un geniş ve etkileyici içerik kitaplığındaki 5.600’den fazla görsel açıdan zengin modelle birleştirilen bu yeni modellerle vizyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde ifade edebilir ve tasarım amacınızın gerçek yaşam deneyimlerini ve duygularını yakalayabilirsiniz.

Lumion 10.5’te yapılan bu 360 panorama ile, arka bahçe videosundan yeni nesneleri görmek için tıklayabilir ve etrafına bakabilirsiniz. Lumion 10.5, Lumion 10 kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilir. Lumion 10’unuz varsa, konu başlığında “Lumion 10.5’e Başlarken” e-posta almış olmanız gerekir.

Lumion 10.5’i Lumion Hesabınızdan da indirebilirsiniz. Lumion 10.5 hakkında daha fazla bilgi için lütfen “Lumion 10.5: Bilmeniz gereken her şey” adlı Bilgi Bankası makalemizi ziyaret edin. * 67 yeni model Lumion 10.5 Pro’da bulunurken, Lumion 10.5 Standard 22 yeni model ve tüm içerik kütüphanesinin yaklaşık ⅓’sini içerir.

Şimdi Ücretsiz Deneyin

Sosyal Medyada Paylaşın

2 thoughts on “Lumion 10.5 Yayınlandı! Yeniliklerini Keşfedin”

  1. Merhabalar
    Ben Lumion Student kullanıyorum. Lumıon’u 10.5 yapmak istiyorum. bu konuda bana yardımcı olabılırmısınız?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: