Yeni Lumion 9’un Yeniliklerini Keşfedin

Lumion 9 Yayinlandi Blog 1200x628 1

Gerçek Gökyüzleri. Özelleştirilebilen 3D Çimen. Atmosferik Yağmur ve Kar. Lumion 9’un saniyeler içinde nasıl gerçekçi çevreler oluşturabildiğini görmelisiniz.


Lumion daima bir render işleminin nasıl olması gerektiğini ortaya koymuştur; olağan üstü sonuçlarla hızlı ve rahat. Şimdi, Lumion 9 ile, mekânı hissetmenin ötesine geçeceksiniz. Öncesinden çok daha hızlı şekilde gerçekçi çevreleri yakalayarak, projelerinize yaşam katacaksınız.
Sahnenize tamamen yeni bir aydınlanma kazandıracak şekilde tek tıklama ile Gerçek Gökyüzleri ekleyin ve tasarımlarınız için benzersiz, göz alıcı ayarları oluşturun. Tüylü halılar ve kabarık battaniyelerle zenginleştirebileceğiniz iç mekanların ifadesinde gerçekçi yağmur unsurunu kullanın. Gerçek hayat peyzaj görsellerini yeni, Özelleştirilebilen 3D Çim malzemeleri uygulayarak hayata geçirirken, taze kesilmiş çimeni neredeyse ayaklarınızın altında hissedin.
real skies with sky light 2545x307 1
Kullanıcı deneyimleri ile yeniden düzenlenen araç setleri, en karmaşık ortamları dakikalar içerisinde oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Geliştirilen iş akışı ile, tüm projelerinizde, Lumion’un hayretler uyandıran render süratini ve kolayca elde edilebilen görsel ve videolara sahip olacaksınız. Müşterilerinize, tasarımlarınızın kalitesini göstermek için Lumion 9’u kullanın.

Gerçekçi Çevreler, Gerçekçi Güzellik, Her Zamankinden Daha Hızlı Render

Lumion 9 HDRI Gerçek Gökyüzleri içerir. Birini seçin ve güncellenen Gökyüzü Işığı efekti ile birlikte göz alıcı arka plan içerisinde tasarımınıza yenilenen ışıkları düşürmesini sağlayın.
beautiful renders still image 2
Yeni, son derece gerçekçi 3D çimenler ve kürk malzemeleri ile tasarımlarınıza güzellik katın ve dokunma, koklama veya işitme gibi duyuları harekete geçirin. Yeni Atmosferik Kar ve Yağmur ile isterseniz huzurlu ve rahat ortamlar isterseniz dramatik ve endişeli ortamlar oluşturabilirsiniz. Su birikintileri oluşturun ve yağmur damlalarının düşüşünü izleyin ya da dışarıdaki karın keyfini çıkarın ve duyguları açığa çıkarın böylece tasarımlarınızın amacını hissettirin. 

Gökyüzü Işığı 2 ve Gerçek Gökyüzleri (Sadece Pro’da)

Anında, nefes kesen güzellikte gökyüzleri. 39 Gerçek Gökyüzü ve onlar için önceden ayarlanan Gökyüzü Işığı ayarları ile Lumion 9, tasarımlarınıza tek tıkla açık bir sabah, bulutlu bir öğleden sonra veya unutulmaz bir gün batımı etkisi kazandırır.
Gökyüzünü değiştirin ve tasarımınızın tüm aydınlatması, saniyeler içerisinde elde edeceğiniz kaliteli görsellere uygun şekilde değişsin.

Gerçek Gökyüzlerinin nasıl çalıştığını görün.

Özelleştirilebilen 3D Çimen(Sadece Pro)

Süs bahçesinden parka Lumion peyzaj tasarımlarınızda gerçekçiliği aşılamanıza yardımcı olur. Yeni gelen 3D özelleştirilebilir çimen malzemeleri ve ön hazırları sayesinde izleyicilerle aranızda bağlantı kurmanızı sağlar ve görenleri sanki ön bahçenizdeymiş gibi hissettirir. 
GrassShowcaseLandscape
Ayrıca aynı sahnede birden çok 3D çimeni bir araya getirebilir ve karıştırabilirsiniz. Yabani otlar ya da harika bir yaz günü barbekü yapmak için kesilmiş çimenler hepsi özelleştirilebilen çimenler ile mümkün. 
3D Çimenlerin nasıl çalıştığını görün.

Atmosferik Yağmur ve Kar

Tasarımlarınızın gerçek duygusunu, yeni Atmosferik Yağmur ve Kar ile ifade edin. Sadece bir tıklama ile, hafif bir çiselemeden yoğun yağışa, kışın yumuşaklığından tipiye, istediğiniz ortamı oluşturun.
snow in paris
Atmosferik Yağmur ve Kar, Foto ve Film modundaki Yağış efekti altındadır. 
Yağış efektinin nasıl çalıştığını görün.

Rhino için LiveSync

Lumion 9 ile gelen Rhino için LiveSync ile, değişiklikleri gerçek zamanlı görselleştirecek şekilde, eş zamanlı modelleme ve render işlemi gerçekleştirirsiniz. Biçim geliştirme ve model oluşturma süreci devam ederken kamera perspektiflerini ve malzemeleri senkronize ederek, tasarımınızı oluştururken tamamen farklı bir biçimde deneyimleyin.
LiveSync Rhino 1 USE LIGHT VERSION
LiveSync sadece Rhino 6 ile kullanılabilir.
Canlı senkronizasyonun nasıl çalıştığını görün.

Tüylü Malzemeler

Lumion 9 ile herhangi bir zemine, duvara veya tavana tüylü malzemeler uygulayabilirsiniz. 
furry
Saniyeler içinde halı, yumuşak bir battaniye ya da oyuncak bir ayı oluşturabilirsiniz.

Kolaylaştırılan Sahne Oluşturma İş Akışı

En hızlı render motoru, bir üst vitese geçti. Doğal ve sezgisel sahne oluşturma. Objelerin, malzemelerin, efektlerin ve pek çok diğer unsurun oluşturulmasında tek tıklamalı kontroller. Sıfırdan, etkileyici sunumlara, rekor sürelerde erişin.
website
Yeni arayüzün nasıl çalıştığını görün.

Yeni Eğitim Filmleri

Lumion 9 ile çalışmaya hazırsanız aşağıdaki eğitim filmleri size yardımcı olacaktır.

Canlı Çevreler. Güzel Hacimler. Her Zamankinden Daha Hızlı Görseller.

Lumion 9 ile modelinizi içeri alın, bir sahne oluşturun ve tasarımlarınızı canlı, güzel çevrelerde görün.

Lumion 9’u 7 gün süresince ücretsiz denemek için tıklayın.

Ücretsiz İndirin

Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top