Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?

Lumion Nasil Kaliteli Ic Mekan Renderi Alinir 1000x510 1 Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?

İç mekan renderları fazlasıyla talep görmekte. Burada önemli faktör aydınlatmadır. İç mekan renderında detaylar önemlidir.
Kullanıcıların renderlarıyla fark yaratma mücadelesiyle birlikte, Lumion son yıllarda oldukça gelişti. Lumion kullanıcıları, biraz özen ve Lumion sevgisi ile aşağıda göreceğiniz büyüleyici çalışmalara imza attı.
Ve unutmadan; bu renderların tamamı saniyeler içerisinde alındı.
159527450625 1 Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?
Yukarıdaki görseli Lumion ekibinin bir üyesi görselleştirdi. Hat ışıkları, alan ışıkları ve spot ışıklarının iyi bir kullanımını görüyorsunuz. Beraberinde güzel materyaller, parke zemin, perdeler ve ferah renk şeması ile sıcak ve şık bir ortam oluşturulmuş.


159527450625 2 Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?
Bu görsel ise G.Felix’in bir renderı. Sakin bir ruh haline sahip bir yatak odası. Burada da tekrar odaklanılacak konu aydınlatma, renk şeması ve materyallerin birbiriyle uyumudur.


159527450625 3 Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?
Yukarıda G.Giovanni’nin bir iç mekan renderını görüyorsunuz. Aydınlatma, yansımalar ve materyal seçimi ile gerçekliği artırmış.


159527450625 4 Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?
Yukarıda yine G.Felix imzalı bir render görüyorsunuz. Güneş ışığını içeri alarak davetkar bir sonuç almış. Dikkatli yerleştirilen spot ışıklar, ahşap zemindeki ince yansımalar, şık ve birbiriyle uyumlu çekici materyaller kullanılmış. Tüm sahne şık ve atmosferik bir görünüm için titizlikle yerleştirildi.


159527450625 5 Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?159527450625 6 Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?
Yukarıda şık ve modern bir açık ofis renderı görüyorsunuz. Alan derinliği, yansımalar, endüstriyel tasarımınve şık materyallerin birleşimi bu mükemmel sonucu ortaya çıkarmış. Kahve buharı şeffaf bir texture olarak eklenmiş ve bu canlılık katan hoş bir detay.


159527450625 7 Lumion ile Nasıl Kaliteli İç Mekan Renderı Alınır?
Yukarıda yine G.Felix imzalı bir çalışma görüyorsunuz. Bir butik oteldeki küçük bir restoran render edilmiş. Bir kez daha harika bir tasarım, güzel ışıklandırma, özenle yerleştirilmiş malzemeler ve yansımalar şık ve davetkar bir mekan sağlamak üzere kombin edilmiş.
Lumion ile yapılmış daha fazla iç mekan renderı görmek isterseniz showcase sayfamızı veya Lumion forumunu ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top