Neo Tasarım’ın SketchUp ve Lumion ile Hazırladığı Tasarım IF Design Awards 2018 Ödülü Aldı

neo design if design awards 2018 1200x628 1

Neo Uluslararası Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri‘nin VitrA Tasarım Ekibiyle birlikte SketchUp ile Tasarladığı ve Lumion ile Görselleştirdiği Çalışma iF Design Awards 2018 ve EXHIBITOR Magazine‘s 32nd Exhibit Design Awards Ödüllerini Kazandı. iF Design Awards, İç Mimarlık Alanında Türkiye’ye Verilen İlk Ödül Oldu.

Kurumsal markaların temsilinde fuar standı, satış noktaları kurumsal kimliği, ürün sergileme sistemleri alanlarında tasarım ve uygulama hizmetleri veren Neo Tasarım’ı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Bu standın kavramsal fikirleri sürdürülebilirlik, mobilite ve endüstriyel-doğal bir atmosferdi (yüksek bitkilerle çevrili konteynırlar). 11 adet ikinci el kargo konteynerinin gerçek banyo olarak kullanılması bazı avantajlara sahiptir. İlk olarak, kamyonlara yüklenebilir ve başka bir fuarda gösterilebilirler. İkincisi, yeni ürünler için birçok kez yeniden kullanılabilirler. Stand bu sayede sürdürülebilir, fonksiyonel ve ekonomikti. Bu nedenle iF Design Award 2018 ödülüne layık görüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top