SketchUp Studio: Yapılar İçin Yapıldı

sketchup studio yapilar icin yapildi 1200x628 1

Uzun zamandır Mimari, Mühendislik ve İnşaat (AEC) profesyonelleri için daha da sağlam bir  Studio paketini geliştirmekle meşguldük. Bunu göz önünde bulundurarak, iş akışınızı her zamankinden daha zengin ve modern hale getirecek iki markalı yeni özelliği duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Studio ailesine katılanlar; V-Ray ve Scan Essentials, hoş geldiniz!

Nokta bulutu verisini Scan Essentials ile SketchUp’a aktarın (Sadece-Windows İçin)

SU2021 StudioLaunch Blog ScanEssentials Hero

PreDesign ve Add Location’a benzer şekilde, Scan Essentials, iş akışınızın en başından itibaren çok işinize yarayacak. SketchUp’taki nokta bulutu verilerini doğrudan içe aktarmanız, görüntülemeniz ve modellemeniz için araçlar sağlayarak, sağlam bir 3B temeli için bir plan görevi görür. İster güçlendirme yapıyor olun ister yeni bir yapı teslim edin, sıfırdan başlamanıza gerek yoktur. İş akışınızı desteklemeye yardımcı olacak bazı özellikler arasında, dronlardan, karasal taramalardan, fotogrametriden, lidar sensörlerinden ve mobil haritalamadan nokta bulutlarının içe aktarılması; doğrudan nokta bulutları üzerinde modelleme; modelinizin nokta bulutunuzla uyumlu olmasını sağlamak için karşılaştırma işlevi; alternatif görünümler; yanı sıra belirli bölümleri yakınlaştırma ve renkleri ve şeffaflığı değiştirme özellikleri kazandırır. Konseptiniz 3B kullanıma hazır! 3B modelinizle işiniz bittiğinde, doğrudan LayOut entegrasyonuyla 2B’ye geçme zamanı. Profesyonel dokümantasyon için bağlamsal tarama verilerini doğrudan LayOut’a aktararak modelleme süresinden tasarruf edin.

Nihayetinde, nokta bulutu görseli, en zengin verilerden biridir, ancak tüm iş akışınıza getirdiği faydalar paha biçilmezdir; örneğin, modelleme doğruluğunu ve verimliliğini artırmak. Scan Essentials ile saha araştırmalarından tasarıma, inşaata ve ardından inşaat sonrasına kadar proje aşamalarını daha iyi entegre edebilir ve karmaşık projelerde daha büyük başarı kazanabilirsiniz.

Scan Essentials hakkında bilgi almak için tıklayın.

V-Ray 5 ile Gerçek – Zamanlı Gerçekçi Görselleştirme

SU2021 StudioLaunch Blog VRay Dusk

Görselleştirme, AEC profesyonellerinin iş akışının büyük bir parçasıdır – bu ister ekibinizle veya müşterinizle yapılan tasarım incelemeleri sırasında ister son onaylar için tasarımınızı sunarken gerekli ve önemli bir aşamadır. SketchUp için V-Ray 5 ile artık tasarımınızı ışıklandırabilir, gölgeler ekleyerek, yansıtıcı kaplamalara rötuş yaparak, genel aydınlatma ayarlarını seçerek ve çok daha fazlasını yaparak fikirden fotogerçekçi görsele taşıyabilirsiniz. V-Ray’in sağlam, akıllı 3D içerik kitaplığı Chaos Cosmos’u keşfederek başlayın. Bitki örtüsü ve insanlar gibi oluşturmaya hazır içerikleri doğrudan SketchUp tasarımınıza indirin; böylece zamandan tasarruf edin ve enerjik modelleyin.

Daha da iyisi, V-Ray Vision ile gerçek zamanlı işleme yeteneklerinden de yararlanabilirsiniz. Daha yavaş, geleneksel işleme süreçleriyle karşılaştırıldığında, V-Ray Vision, SketchUp’ta modelleme yaparken hızlı bir şekilde düzenlemeler yapmanızı sağlar. Parmağınızın ucunda, anında görüntü oluşturma ile fikirlerinizi müşterilere hızlı bir şekilde sunabilir ve proje zaman çizelgelerini ister ofiste ister tamamen uzaktan yapabilirsiniz. Modellemeyi bitirdikten sonra ekran görüntülerini, animasyonları ve panoramik görüntüleri sanal gerçeklik görüntüleme için dışa aktarın. Tasarım görselleştirme sürecinizi geliştirmek için hepsini kullanın!

V-Ray 5 iş akışınıza tam olacak. Bilgilendirme: V-Ray 5 sadece Windows için olan Studio paketine dahil edilmiştir.

Tüm bu harikalar, bir Studio aboneliğiyle – ilk yılınız için 699 $ ‘lık harika bir fiyata – perakende fiyatından% 40 indirimle (teklif 30 Temmuz 2021’de sona eriyor) paketlenmiş olarak geliyor! Doğru duydunuz, V-Ray, Scan Essentials ve SketchUp Pro’daki her şeyi sadece 699 $ karşılığında elde edebilirsiniz! Birinci sınıf abonelik teklifimiz olan SketchUp Studio, daha iyi projeler tasarlamak için ihtiyacınız olan araçları içerir. Studio, profesyonel iş akışlarınızı geliştirmek için yeni özelliklerin eklenmesiyle SketchUp Pro’nun gücünden yararlanır.

Bizim sözümüze güvenmeyin, kendiniz görün …

 • Yeni Studio iş akışını çalışırken görmek ister misiniz? Web seminerimize kaydolun. Lütfen bu web seminerinin İngilizce olacağını unutmayın.
 • Studio’yu deneyin ve düşüncelerinizi bize iletin. 30 gün boyunca ücretsiz denemek için.
 • Aboneliğinizi Studio’ya yükseltmeniz mi gerekiyor? Satış ekibimizle irtibat kurun.
 • Zaten bir Studio abonesi misiniz? WindowsOS’unuzda Scan Essentials ve V-Ray 5’i bugün kullanmaya başlayın!

Studio abonelik teklifimizi büyütmeye devam ederken, Sefaira’yı bu abonelikten çıkarmaya da karar verdik. Ama korkmayın! Yine de Sefaira’yı ayrı olarak satın alabilirsiniz ve SketchUp Pro ile sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Forumlarda SketchUp’ın yeni paketi hakkında düşündüklerinizi bizlerle paylaşın.

Yüksek Eğitim Kurumları için SketchUp Studio abonelikleri Sefaira’yı içermeye devam edecek, ancak V-Ray veya Scan Essentials’ı içermeyecek. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin veya web sitemize bakın.

Şartlar ve Koşullar

 • SketchUp Studio’nun şu anda yalnızca Windows’a yönelik bir teklif olduğunu, ancak Bootcamp iOS için mevcut olduğunu lütfen unutmayın.
 • Yüksek Eğitim Kurumları için SketchUp Studio abonelikleri Sefaira’yı içermeye devam edecek, ancak V-Ray veya Scan Essentials’ı içermeyecek. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin veya web sitemize bakın.
 • SketchUp Studio teklifi 30 Temmuz 2021 23:59 MST’ye kadar geçerlidir.
 • İndirim, SketchUp Studio aboneliğinin yalnızca bir dönemi için geçerlidir.
 • Mevcut bir SketchUp Studio abonesiyseniz, bu fiyattan yalnızca bir dönem için yenileme yapabilirsiniz. Sonraki dönemlerde geçerli değildir.
 • Önceden verilen siparişler için geçerli değildir. Diğer tekliflerle birleştirilemez.
 • Farklı kısıtlamalar geçerli olabilir.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top