Üniversiteler İçin Yeni SketchUp Studio ile Tanışın

2021 SketchUp Universite Lisansi Blog 1200x628 1

Üniversiteler için tasarlanan SketchUp Studio for Higher Education, öğrenciler için yeterince yaratıcı, yöneticiler ve öğretmenler için yeterince sağlam bir tasarım programı sağlama konusunda ciddi adımlar attı. Bu yıl, hesap yönetimi portalında yapılan bazı A+ değişikliklerinde, uygun kademeli fiyatlandırmada ve SketchUp‘ın temel ürün grubuna daha geniş erişimde farklılık bulunmuyor.  

SketchUp’ın geri kalanı gibi, tüm SketchUp Studio for Higher Education teklifleri de aboneliğe geçiyor. Öğrenciler için SketchUp Studio ve Eğitimciler için SketchUp Studio’ya ek olarak, artık yepyeni bir teklif var: Üniversiteler için SketchUp Studio. 

SubscriptionThe Details
SketchUp Studio for Students$55/seat (1-year subscription)
Best option for a single users
SketchUp Studio for Educators$55/seat (1-year subscription)
Best option for a single users
New Offering
SketchUp Studio for Universities
Bulk seating at a tiered subscription offering (1-year subscription)
Best option for 10 or more users
Number of EntitlementsPricing
10-50Kullanıcı Başına $50/Yıl
51-200Kullanıcı Başına $45/Yıl
201-499Kullanıcı Başına $40/Yıl
500+$20.000/Yıl

Artık yöneticiler, öğretmenler ve öğrenciler ihtiyaçlarına en uygun abonelik planını seçebilir ve tam ürün paketimize erişebilir. Yüksek Öğrenim için SketchUp Studio abonelikleri, SketchUp harikalığının tamamını tek bir güçlü pakette sunar: SketchUp ProSketchUp for WebSefairaTrimble Connect Business, LayOut, Mobile Viewer ve PreDesign. Okul alışverişine tek elden dönüş hakkında konuşun! 

En iyisini sona saklıyoruz: BT Yöneticileri, Lisans Yöneticileri ve Yöneticiler için çok istenen toplu yükleme ve toplu kullanıcı yönetimi işlevlerini sunan gelişmiş bir kullanıcı yönetimi deneyimi başlattık. 

Yetkileri kolayca değiştirin ve karıştırın veya artık SketchUp’a ihtiyaç duymayan öğrencileri toplu olarak silin, böylece erişime ihtiyacı olan öğrenciler için yer açın. Eskiden saatlerce manuel giriş gerektiren işlemler artık dakikalar içinde yapılabilmektedir. Okulunuz veya sınıfınız için bir SketchUp aboneliğini güncellemek ve sürdürmek artık sıkıcı bir iş değil. Kazanmak için zaman kazandıran güncellemeler! 

SketchUp 2021 HigherEDU BulkAddition Add blog
Bir düğmeye tıklayarak toplu olarak yeni kullanıcılar ekleyin, rolleri değiştirin ve ürün erişimini ayarlayın. 
SketchUp 2021 HigherEDU BulkAddition Edit blog
Hesabınızdaki kullanıcıları yönetin. Yetkileri yalnızca birkaç tıklamayla toplu olarak silin, değiştirin ve karıştırın. 

Bu değişikliklerin üniversitenizde işe başlama süresini azaltacağını ve yaratıcılığı artıracağını umuyoruz! Daha fazla bilgi için yerel satıcınızla iletişime geçin veya web sitemize göz atın. 

Üniversiteler için yeni SketchUp Studio’ya karşı SketchUp Pro Dizüstü Bilgisayar Lisansı hakkında daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Yardım Merkezi makalemize göz atın. 

Ağ Laboratuvarı Lisansı kullanıcısı mısınız? SketchUp Pro Classic Ağ Laboratuvarı Lisansını sunmaya devam edeceğiz, ancak bunu daha yüksek bir maliyetle yapacağız. Daha fazla bilgi için web sitemize göz atın. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir – sketchup@fga.com.tr mailine yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top